Index | Kontakt |
Dodaj do ulubionych
III bTe
Strona główna Sami o sobie ga-le-rie palniete teksty wazne! forum kontakt
już połowa października?
Masz pytania ? Masz WebMark


Valid HTML 4.0!
Noi Wielkie Wejscie;p

Witamy wszystkich zgromadzonych na tej stronce ugoszczonych! Przyszły my tu zrobić Hicior jak zapodamy będzie gicior! A więc zaczynamy do klasowej jazdy zapraszamy! Numerkami pojedziemy i każdemu dupcie objedziemy! : Naszą listę rozpoczyna:
1. Wielki Gumiś - nie mała dziewczyna. To przywódca trzody chlewnej, przy nim historia przeistacza się w histerię! Gumis odgrywa naszą kurkę i promuje super łyżkorurkę! Kolorami eXploduje biel i zieleń preferuje..!
2. O bose teraz Uleńka, która fifki nabija jak cudeńka! Ta dziołch wali głupa już od rana.. bo zjarana
3. A nasz Krzysiu ukochany z 17nastek robi mamy.. Omleciki im serwuje i każdemu dogaduje..!
4. Iciu dużo dymka pali, swego smaku nie pochwali pomińmy, że go potem już nie czuje bo by z nas były wielkie cH***!!
5. Kajtek piłkarz wyborowy dwa kielichy i gotowy! Pani Wiciszczok nagle zemdlała bo fale Kostka ujrzała..
6. Szósty numerek Gonia ma.. oo.. ooo.. ooo.. lalala! Gonia fajne dżakety nosi i się dumą unosi. Ona dwa różne buciczki nosi sobie, bo biedroneczki są w kropeczki i również to chwalą sobie..! :) Ktoś dzwoni..?
7. Hymn.. tak to Adam telefon odbiera by na jeża postawić sobie Rokefelera! On chętnie telefony udaje, a wibracja motywację mu daje. A kto to taki? => Kto wam powie? => Kurczaki..!
8. Dalej mamy Karineczkę spokojniutką dziewczyneczkę, która zawsze nam pomoże.. dobrą radą.. o mÓj BoŻe..!
9. Zaś na polskim Kasia Góruje - trzaśnięciem drzwiami to pieczętuje!
10. Magda zwierzęta kocha, lecz Syśki żółwia bierze pod Włocha. Piętką go podrapała, aż Qrka z łóżka się zje***!
11.Listę utrzymuje nasz Sztukasek nie żadne cH***! Pasuje => Tak, bo się rymuje! : Ksywę MatiaSs przybiera => O Cholera..! Weekend jest jego i cH*** wam do tego! : DJ'em zostaje, seXownym głosikiem zapodaje!
12. Wiola z daleka do nas przybywa i funkcję przewodniczącego odbywa. I choć krótko się znamy to dobre stosunki mamy!
13. Madzik choć pechowy numer ma => Ona na to sra..! Kiedyś więcej Wam o niej powiem, bo teraz mam problemy ze zdrowiem MiXa Ci wytłumaczy, najprościejsze rzeczy zdziwaczy! Bo ona nasrane w garach ma - tak jak ja! Zakręcone my są dwie, bo dobrały my świetnie się!
14. Następna Olga miss gracji i frustracji! Zawsze dobry humor ma, kiedy obok jestem ja! A gdy mnie w pobliżu nie ma Madzik się za nią zabiera! Wredna, chamska jest.. cÓż tak już jest :! (Oldzia nie obrażaj się, bo my kochamy Cię)!
15. Aga to śląska dziewczyna w tym języku też pięknie pocina! Gdy holem zapier*** módl się żebyś był z dala! Wiatr jej nogi podcina, ale ogólnie to fajna dziewczyna!
16. NeXt to Klaudyna fajna z niej dziewczynka! Zeszyciki zapodaje i pomagać też nie prestaje…
17. Następny nas Karlusek, który ma w nogach moc Pałer Rendżers! Rymy przy 17nastce nam się wyczerpały, bo na śniegu zamarzły nam NAGLE oczy, a co nagle to po diable!! Do 18nastki przechodzimy, chętnie Wam dalej rymy obmyślimy!
18. Piechaczątko u nas gości, ale czy ma dość mocne kości by przejść przez nasze mniemania tak jak ze świeżego prania? My go przecież lubimy skrzywdzić nie pozwolimy!
19. Marcin w szlafroku chętnie pozuje głosem srogim imprez inicjuje! BANIE każdy ma gdy na konsoli gra! Zabierzmy go do tańca, wygląda na twardego skubańca!
20. WojtuŚ to nasza laseczka, lecz żadna tam z niego panieneczka! To chłopak jak ta lala, bo czarną robotę za nas odpiera***! (Stronka klasowa)
>1< >2<


copyright by Charcesz rok 2006
Free JavaScripts provided
by The JavaScript Source